Dienos

Valandos Minutės Sekundės

 

 

 
Naujienos / ArchyvasXVI bėgimas aplink Žaslių ežerą: kai kalba šypsenos ir ne tik


Praėjo kelios dienos, įspūdžiai dar švieži, tad reikia viską sudėlioti „ant popieriaus“. Rytas ne iš pačių maloniausių, nusprendus patikrinti elektroninį paštą bei facebook paskyrą laukė nemalonios „staigmenos“. Juose randu laiškų ir žinučių, kuriose rašoma, kad dėl tam tikrų nesusipratimų ir sutapimų, keli žmonės negavo bėgimo numerių, dėl to jų rezultatai nebuvo klasifikuojami. Nuotaika subjuro. Kodėl visa tai svarbu? Gal todėl, kad kažkada vienas bičiulis yra sakęs, jog negavęs smarkaus lietaus, nesuprasi, kokia šilta yra saulė, tad po rytinio šalto dušo, nusprendžiau peržiūrėti kelis šimtus, o gal net ir daugiau kaip tūkstantį nuotraukų, kurias padarė visas būrys fotografų, susirinkusių į bėgimo šventę Žasliuose. Ilgai naršyti neteko, kad suprastum, jog renginys buvo puikus. Visos tos nerealios šypsenos, kurios užfiksuotos šimtuose nuotraukų yra kur kas didesnis darbo įvertinimas nei „ačiū“ ar „dėkui“, ar galų gale tie pikti laiškai dėl nesklandumų dalinant numerius ar skaičiuojant rezultatus.


Kaip sakė pagrindinis bėgimo organizatorius Albertas Lakštauskas, kiekvieną kartą po bėgimo ateina mintis: „Gal gana, nebedarykime“, bet pažiūri bičiuliams į veidus, ir kvailos mintys dingsta. O bičiulių būrys kasmet plečiasi, savanorių ieškoti nebereikia, nes jie patys mus susiranda. Labai smagu dirbti su žmonėmis, kurių nereikia prašyti ar kažkaip skatinti, nes Jūs, tie 212 (tiek dalyvių buvo šiemet bėgime aplink Žaslių ežerą), kurie čia atvažiuojate esat geriausia motyvacija visai mūsų organizatorių komandai. Mes džiaugiamės, kad bendrai jėgas suvienijo apie 30 savanorių.


Kasmet stengiamės tobulėti, pasiūlyti kažką naujo. Šiemet turėjome kelias naujoves: būgnus miestelio aikštėje, droną danguje (turime „superinį“ filmuką), gaisrininkus, kurie gaivino bėgikus bei varžybas „Kas numes daugiau svorio“ (bėgimo dalyviai galėjo pasisverti prieš ir po bėgimo ir sužinoti svorio skirtumą). Leidžiame sau manyti, kad naujovės tikrai turėjo patikti. Visa kita jau kaip įprastai – vanduo, gira, maistas, svilinanti saulė, gera nuotaika, gera muzika ir būrys vaikų su guminukais rankose, kuriems visiškai nesvarbu, kelintą vietą užėmė, davė ar nedavė jam numerį, savanorių daug ar mažai, jis turi savo standartus. Kaip sakė savanorė Alina, jau daug metų besirūpinanti guminukais mažiesiems, kai pamatai jų šypsenas, mintys, jog galbūt kitąmet nebedalyvausiu, išgaruoja greit.


Sau keliame aukštą kartelę ir stengiamės viską daryti kuo geriau, vis dėlto tai kaskart nauji iššūkiai. Jei turite pasiūlymų, pageidavimų, pastabų, labai jų lauksime, kur mus rasti tikriausiai žinote.


Jei buvote renginyje, viską matėte patys, jei nebuvote – pamatysite nuotraukose, o mes, bėgimo aplink Žaslių ežerą organizatorių komanda, perfrazavus seną ,,Hiperbolės" dainą, sakom „Mes dar organizuosim...“.

 


Nuotraukos:

Virginijus Bukauskas

Viktoras Pinkevičius

zasliai.lt

Photography by Rokas

Asta Sabonytė
Giedrė Streikauskaitė

 

 

Visos naujienos

 

2015-07-28

 

 
 

 

BĖGIMAS APLINK ŽASLIŲ EŽERĄ © Visos teisės saugomos