Dienos

Valandos Minutės Sekundės

 

 

 
Apie bėgimą


2011 m. XII bėgimas


Baigėsi jau XII-tasis tradicinis bėgimas aplink Žaslių ežerą. Šiemet į varžybas atvyko 95 dalyviai: pagrindinį nuotolį, 8 kilometrus, pasiryžo įveikti 59 dalyviai, po 18 dalyvių dalyvavo 1 ir 3 kilometrų varžybose. Dalyvių skaičius tikrai džiuginantis, bet ko gero labiausiai džiugina tai, jog kiekvienais metais vis daugiau žasliečių ryžtasi sudalyvauti varžybose – šiemet jų dalyvavo net  17, o pagrindinį nuotolį ryžosi įveikti 8. Negalima nepagirti žasliečių Miknevičių šeimos – varžybose dalyvavo net 6 (!!!)  šios šeimos atstovai ir iškovojo visą krūvą prizų.

 

Džiugu, kad kiekvienais metais atvyksta naujų dalyvių, o taip pat ir nuolatiniai mūsų dalyviai – svečiai iš Paberžės, Jonavos, Vilniaus bei Vidas Totilas J Sakoma jei varžybose dalyvauja kaunietis V.Totilas, tai reiškia varžybos pavyko J  Ko gero dėl kitur vykstančių varžybų nesulaukėme savo nuolatinių dalyvių iš Pasvalio bei Kauno BMK.  Šiais metais varžybose dalyvavo 14 miestų bei miestelių atstovai.

 

Šiemet vėl daugiausia prizų susišlavė Vytauto Gražio kompanija iš Paberžės – septyniese atvykę paberžiškiai susišlavė prizus visose distancijose, o Valdas Dopolskas tapo pagrindinio nuotolio nugalėtoju, įveikęs trasą per 26:07 min. Valdas už nugaros paliko savo trenerį V.Gražį, kuris trasą įveikė per 26:24 min. Į trejetuką taip pat papuolė Vaidas Davidavičius (26:42)  iš Vievio. Tarp moterų nepralenkiama buvo Šalčininkų atstovė Renata Siliuk, kuri trasą įvekė per 33:26 ir už nugaros paliko nuolatinę bėgimo aplink Žaslių ežerą dalyvę Reginą Čistiakovą (34:07) iš Vilniaus. Kaišiadorietė Julija Jaromskaitė iškovojo trečiąją vietą, apibėgusi Žaslių ežerą per 35:54.

 

Pernai  gasdinusi ir į neviltį bėgikus bei žiūrovus variusi saulė šįmet buvo gailestinga – temperatūra buvo apie 20 laipsnių, pūtė vėjas, tad bėgti buvo vienas malonumas, ką byloja ir geri rezultatai – dauguma dalyvių pasigerino savo laikus, o iki trasos rekordo pritrūko tik 20 sekundžių.

 

Tradiciškai vyriausiu bėgiku tapo Matas Ankudavičius iš Kauno, kuriam šią žiemą sukaks 80 metų! Nepaisant garbaus amžiaus Matas pagerino savo pernykštį rezultatą net 7 minutėmis, trasą įveikęs per 1 valandą ir 1 minutę! Jauniausiu dalyviu tapo Simas Vasilevičius, kuris kitą savaitę švęs savo 4 metukų gimtadienį.  Prizus Matui bei Simui įteikė mūsų draugai „Atspindžių“ laikraštis.

 

Greičiausius žasliečius tradiciškai apdovanojo seniūnas. Greičausiai tarp vyrų atbėgo Žygimantas Malinauskas (30:09), o tarp moterų pirmoji buvo Agnė Miknevičiūtė (41:09 ) , kuri debiutavo 8 km distancijoje.  

 

Džiugu, kad kasmet atsiranda neabejingų žmonių, kurie padeda organizuoti bėgimą, remia jį. Be abejo didžiausia paspirtis mums esate jūs – dalyviai ir žiūrovai, dalyviams turi būti smagu bėgti, o žiūrovams juos stebėti. Tikimės, kad kitamet atsiras dar daugiau žmonių kurie prisidės prie renginio rėmimo bei organizavimo.

 

Didelis AČIŪ visiems kurie prisidėjo prie bėgimo: Kaišiadorių visuomenės sveikatos biurui, Žiežmarių gėlėms, Nemuno baldams, Vilandrai už saldainius vaikams, Kaišiadorių raj. merui Romualdui Urmilevičiui, Žaslių seniūnui Egidijui Grajauskui, Kaišiadorių TVIC, Žygimantui ir jo komandai už tai, kad jau eilę metų  „tiekia“ vandenį bėgikams, Teisėjų brigadai iš Kaišiadorių, Žaslių pagrindinei mokyklai.

 

 

Visi straipsniai

 

2014-08-06

 

 
 

 

BĖGIMAS APLINK ŽASLIŲ EŽERĄ © Visos teisės saugomos